UPPLÄGGNINGSFAT med lock, porslin, 1900-tal. Portugal.

452928. UPPLÄGGNINGSFAT med lock, porslin, 1900-tal. Portugal.

50 x 34 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 34 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 389