ELIAS ERDTMAN. Motiv från Halland. Olja på duk, signerad.

452902. ELIAS ERDTMAN. Motiv från Halland. Olja på duk, signerad.

39 x 64 cm.

Smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

39 x 64 cm.

Smärre fläckar.

Antal besök: 653