KONTORSSTOL, industridesign, 1900-tal.

45290. KONTORSSTOL, industridesign, 1900-tal.

Höjd- och sänkbar.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd- och sänkbar.

Slitage, smärre skador.

Antal besök: 2 875