KAKBURK, Örebro Kexfabrik, 1900-tal.

452886. KAKBURK, Örebro Kexfabrik, 1900-tal.

Längd ca 17 cm.

Slitage, rost och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 17 cm.

Antal besök: 1 354