REGENTSLÄNGD, 23 st, tenn, Gränna-Tenn, 1960-tal.

452880. REGENTSLÄNGD, 23 st, tenn, Gränna-Tenn, 1960-tal.

Diameter ca 10 cm.

Obetydligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 10 cm.

Obetydligt ytslitage.

Antal besök: 858