BYRÅ, senempire, omkring 1800-talets mitt.

452832. BYRÅ, senempire, omkring 1800-talets mitt.

Höjd 145 cm, längd 85 cm, bredd 49 cm.

Blekning, list borta, repor slagmärken, slitage.
fanerskador/fanerlagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

fanerskador/fanerlagningar.

Antal besök: 429