MATSALSSKÅP, med vitrindel, gustaviansk stil, 1900-tal.

452814. MATSALSSKÅP, med vitrindel, gustaviansk stil, 1900-tal.

Skåp med vitrindel, lådor samt bakomliggande hyllplan
Längd 116, bredd 47,5, höjd 198 cm
Skåpet är i två delar.

Färgbortfall, repor och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skåpet är i två delar.

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 830