TORUN MUNTHE. Porträtt, olja på duk, signerad a tergo och daterad 1924.

452691. TORUN MUNTHE. Porträtt, olja på duk, signerad a tergo och daterad 1924.

73 x 61 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

73 x 61 cm.

Mindre slitage.

Antal besök: 2 613