HYLLA, stringmodell, 1900-tal.

452673. HYLLA, stringmodell, 1900-tal.

Gavlar av gummiklädd metall. Tre hyllplan fanerade med teak. Gavlarnas höjd ca 77. Hyllplanens längd ca 80. Bredd 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 374