ARMBANDSUR, herr, Certina Automatic DS, cal. 25-451, boett guld på stål. 1960-tal.

452608. ARMBANDSUR, herr, Certina Automatic DS, cal. 25-451, boett guld på stål. 1960-tal.

Med datum.
Ref 5827-012
Serie 390998 (? något svårtydd)
Urtavla diameter ca 30 mm.
Armband Speidel.

Kraftigt slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med datum.
Ref 5827-012
Urtavla diameter ca 30 mm.
Armband Speidel.

Kraftigt slitage, repor.

Antal besök: 1 015