SEKRETÄR, 1900-tal.

SEKRETÄR, 1900-tal.
45257. SEKRETÄR, 1900-tal.

Ek. Tre lådor samt snedställd skiva skiva med bakomliggande lådinredning. Längd 123, bredd 56, höjd 115 cm.

Sprickor samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
45257. SEKRETÄR, 1900-tal.

Sprickor samt bruksslitage.

Antal besök: 1 042