SIGFRID SÖDERGREN. Motiv från Afrika, olja på pannå, signerad och daterad -78.

452512. SIGFRID SÖDERGREN. Motiv från Afrika, olja på pannå, signerad och daterad -78.

32,5 x 21,5 cm.

Smärre slitage.

Sigfrid Södergren (1920–2000)

Gör en kostnadsfri värdering!

32,5 x 21,5 cm.

Smärre slitage.

Sigfrid Södergren (1920–2000)

Antal besök: 2 134