VAS, metall, 1900-tal.

VAS, metall, 1900-tal.
452480. VAS, metall, 1900-tal.

Dekor med kräfta, höjd ca. 33 cm.

Bruksslitage. En hänkel något lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 368