Helsingborgs Auktionskammare
Belysning & Lampor
Golvlampor
GOLVLAMPA, fur, Carl Malmsten stil, sent 1900-tal.
452475. GOLVLAMPA, fur, Carl Malmsten stil, sent 1900-tal.
Höjd 117 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 117 cm.
Bruksslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
472