GITARR, Herman Carlsson Levin, Göteborg, 1900-talets andra hälft.

452403. GITARR, Herman Carlsson Levin, Göteborg, 1900-talets andra hälft.

Längd 98 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 98 cm.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 074