SKIVSPELARE samt STEREOMOTTAGARE, ERA samt Kenwood, 1900-talets andra hälft.
452373. SKIVSPELARE samt STEREOMOTTAGARE, ERA samt Kenwood, 1900-talets andra hälft.
Skivspelare för LP-skivor samt stenkakor, märkt undertill, längd ca 40,5 cm.
Stereomottagare, modell KR-3130, utfällbar antenn på baksidan, längd 42,5 cm.
Bruksslitage, plastlock till skivspelare med skada, ej funktionstestade.