SKED, silver. Daniel Elfbom, Gävle, 1700-tal.

452343. SKED, silver. Daniel Elfbom, Gävle, 1700-tal.

Längd 21 cm.

Slitage, mindre stötmärken. Gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 21 cm.

Antal besök: 655