MATTA/VÄGGBONAD, figural, signerad Golbaf-Yasd.

452334. MATTA/VÄGGBONAD, figural, signerad Golbaf-Yasd.

315 x 200 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

315 x 200 cm.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 967