SKEDAR, 2 st, silver, Johan Högstedt, Kalmar, 1798.

452314. SKEDAR, 2 st, silver, Johan Högstedt, Kalmar, 1798.

Längd ca 20,5 cm.

Slitage, repor, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 20,5 cm.

Slitage, repor, gravyr.

Antal besök: 1 621