Kalmar Auktionsverk
Silver & Metall
Tenn, Mässing & Koppar
MORTEL, malm, daterad 1881.
452264. MORTEL, malm, daterad 1881.
Höjd 11 cm.
Ålders samt bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 11 cm.
Ålders samt bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
1 281