MORTEL, malm, daterad 1881.

MORTEL, malm, daterad 1881.
452264. MORTEL, malm, daterad 1881.

Höjd 11 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 11 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 1 587