Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
EDVIN HÄGG. Motiv från Vickleby, Öland 1922, olja på pannå, signerad.
452247. EDVIN HÄGG. Motiv från Vickleby, Öland 1922, olja på pannå, signerad.
31,5 x 37,5 cm.
Mindre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
31,5 x 37,5 cm.
Mindre slitage.
Kalmar Auktionsverk
2 121