BUTLER´S TRAY / KLAFFBORD, mahogny, sent 1900-tal.

452203. BUTLER´S TRAY / KLAFFBORD, mahogny, sent 1900-tal.

Fast bordsskiva med fyra klaffar som har handtag.
Höjd 52 cm.
Storlek ej utfällda klaffar 50x100 cm.
Storlek utfällda klaffar 79x130 cm.

Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 52 cm.

Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 580