452101. BESTICKSERVIS, 64 delar, nysilver, "Ingrid", "Haga" och "Olga", bl a GAB, 1900-tal.
12 bordsgafflar, 12 bordsskedar, 10 bordsknivar, 2 matknivar, 2 smörknivar och 2 serveringsskedar olika storlek, "Ingrid". 6 smörgåsgafflar "Haga". 6 dessertskedar och 12 kaffeskedar, "Olga". Matknivarnas respektive bordskivarnas längd ca 20-21 cm.
Bruksslitage.