SYBORD, med speldosa, nyrokoko-stil, 1900-tal.

452029. SYBORD, med speldosa, nyrokoko-stil, 1900-tal.

Uppfällbar bordsskiva med underliggande förvaringsutrymmen. Speldosa inbyggd. På fyra svängda ben. Intarsiaarbete under plastskiva.
Längd 45 cm.
Bredd 35 cm.
Höjd 49,5 cm.

Bruksslitage, något rank, smärre skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 45 cm.
Bredd 35 cm.
Höjd 49,5 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 792