KANDELABER, Oscariansk stil, 1900-talets första hälft.

452022. KANDELABER, Oscariansk stil, 1900-talets första hälft.

Stomme av mässing. Skaft av onyx. Behängd med prismor. Fem ljushållare. Höjd ca 44 cm.

Slitage. Någon prisma saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Någon prisma saknas.

Antal besök: 438