JENNY BERGGREN. Sittande modell, olja på duk, signerad JB.

451938. JENNY BERGGREN. Sittande modell, olja på duk, signerad JB.

75x44 cm, oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

75x44 cm, oramad.

Antal besök: 1 030