SPEGEL, med träram, 1900-tal.

451898. SPEGEL, med träram, 1900-tal.

Oval form. Krön med skuren dekor. Slipat spegelglas.
Totalmått 89 x 55 cm.

Bruksslitage, lagning på krön, anlupet spegelglas, spricka på bakstycket.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalmått 89 x 55 cm.

Antal besök: 356