VAS, lergods, troligen precolumbiansk, syd/mellanamerika.

451877. VAS, lergods, troligen precolumbiansk, syd/mellanamerika.

Höjd ca 22 cm.

Slitage samt mindre nagg i mynningen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 22 cm.

Antal besök: 436