ANTIKA GRAVYRER MM, 12 st. 1700/1800-tal. B.la. Carlbergs Slott.

45181. ANTIKA GRAVYRER MM, 12 st. 1700/1800-tal. B.la. Carlbergs Slott.

25 x 20 och nedåt.

Skador och slitage förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

25 x 20 och nedåt.

Antal besök: 839