MAJA BÅÅTH. "Iris & Tulpaner", olja på pannå, signerad och daterad -44.

451811. MAJA BÅÅTH. "Iris & Tulpaner", olja på pannå, signerad och daterad -44.

ca 55 x 45 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 55 x 45 cm.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 1 029