KRISTINA ANSHELM. Vågor, litografi, signatur samt numrerad.

451798. KRISTINA ANSHELM. Vågor, litografi, signatur samt numrerad.

24 x 35 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

24 x 35 cm.

Antal besök: 1 780