LITOGRAFI samt LEKSAK, "Dialog" av Bengt Nylund, Snigel av Noli.

451773. LITOGRAFI samt LEKSAK, "Dialog" av Bengt Nylund, Snigel av Noli.

Leksak från 1950-talet Western Germany.
Litografi 28x20cm.

Slitage, defekter på leksak.

Gör en kostnadsfri värdering!

Litografi 28x20cm.

Slitage, defekter på leksak.

Antal besök: 736