Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Grafik
MICHAEL PODULKE. "Encharted bird". Färgetsning. Signerad och daterad -56. Numrerad 19/260.
45174. MICHAEL PODULKE. "Encharted bird". Färgetsning. Signerad och daterad -56. Numrerad 19/260.
33 x 61 cm.
Slitage/smutsad.
Gör en kostnadsfri värdering!
33 x 61 cm.
Slitage/smutsad.
Gomér & Andersson Linköping
1 542