SEKRETÄR, 1960-tal.

SEKRETÄR, 1960-tal.
451735. SEKRETÄR, 1960-tal.

Teak, mässingskodda föter, 1960-tal
Bredd 85 cm
Djup 40 cm
Höjd 101 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
451735. SEKRETÄR, 1960-tal.

Bredd 85 cm
Djup 40 cm
Höjd 101 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 843