KAFFEKOPPAR MED FAT, 8 delar, flintgods, Rörstrand, 1800/1900-tal.

451731. KAFFEKOPPAR MED FAT, 8 delar, flintgods, Rörstrand, 1800/1900-tal.

8 kaffekoppar med 8 fat.

Slitage, krackeleringar, enstaka mindre sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 kaffekoppar med 8 fat.

Antal besök: 1 413