FERDINAD BOBERG. etsning, vintermotiv, signerad.

451692. FERDINAD BOBERG. etsning, vintermotiv, signerad.

46 x 63 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 63 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 509