FERDINAD BOBERG. etsning, vintermotiv, signerad.
451692. FERDINAD BOBERG. etsning, vintermotiv, signerad.
46 x 63 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
46 x 63 cm.
Herrljunga Auktionsverk
443