Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
C T HOLMSTRÖM. etsningar, 2 st, läsande pojke och pojke, signerade.
451676. C T HOLMSTRÖM. etsningar, 2 st, läsande pojke och pojke, signerade.
15 x 13 cm
20 x 14 cm.
gulnade.
Gör en kostnadsfri värdering!
15 x 13 cm
20 x 14 cm.
gulnade.
Herrljunga Auktionsverk
847