BÄGARE, silver med förgyllning, stämplad Pehr Wilhelm Hanngren Falun 1806, märkt ASD.

451673. BÄGARE, silver med förgyllning, stämplad Pehr Wilhelm Hanngren Falun 1806, märkt ASD.

Bägare silver förgylld invändigt.
Höjd 12 cm.

Ålders relaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12 cm.

Ålders relaterat slitage.

Antal besök: 510