FREDERICK JAMES KNOWLES. Springtime in the Leste valley, N Wales, olja på duk, signerad Fred J Knowles.

451575. FREDERICK JAMES KNOWLES. Springtime in the Leste valley, N Wales, olja på duk, signerad Fred J Knowles.

50x75 cm

Frederick James Knowles, (1874-1931), England.

Mindre krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

50x75 cm

Mindre krackeleringar.

Antal besök: 669