TAKLAMPA, sannolikt Hans-Agne Jakobsson, 1900-talets andra hälft.

451528. TAKLAMPA, sannolikt Hans-Agne Jakobsson, 1900-talets andra hälft.

Lackerad metall. Kupor av glas. Sex ljuspunkter. Diameter ca 37. Höjd 33 cm.

Ej funktionstestad. Ytslitage. En kupa med skadat fäste.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 338