ISHINKAR, 2 st, vitmetall, Alfra (Alessi), Italien, 1900-talets andra hälft.

451451. ISHINKAR, 2 st, vitmetall, Alfra (Alessi), Italien, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 13 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 13 cm.

Ytslitage.

Antal besök: 500