ASIATISK BRANT VÄGGSKAL. Inredningsscen med två damer.

451437. ASIATISK BRANT VÄGGSKAL. Inredningsscen med två damer.

Kina, Republikens tid eller 1. Spegel med polykrom målning på glasyr, flagga med karaktärer/dikt, osignerad, 1800-talets mitt. Mått ca. 26 x 9 cm.

Bra skick, lite gnuggad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bra skick, lite gnuggad.

Antal besök: 712