VAS, lergods, Scheurich, West Germany, 1900-talets andra hälft.

451413. VAS, lergods, Scheurich, West Germany, 1900-talets andra hälft.

Gråtonad glasyr. Reliefdekor. Höjd ca 40 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 422