BORDSLAMPOR, 2 st, bl a Abo Randers, Danmark, 1900-talets andra hälft.

451401. BORDSLAMPOR, 2 st, bl a Abo Randers, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Stomme av mässing. Kupor av frostat glas. Höjd ca 36-41 cm.

Ej funktionstestad. Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 033