VITRINSKÅP, mahogny, tvådelat, 1900-tal.

451388. VITRINSKÅP, mahogny, tvådelat, 1900-tal.

Höjd 183 cm.
Bredd 91 cm.
Djup 32 cm.
Pardörrar och parlådor.
Två nycklar.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 183 cm.
Bredd 91 cm.
Djup 32 cm.
Pardörrar och parlådor.
Två nycklar.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 3 689