Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Grafik
GEORG HULT. Motiv från Oskarshamn, blyertsteckning, signerad, och daterad 1969.
451383. GEORG HULT. Motiv från Oskarshamn, blyertsteckning, signerad, och daterad 1969.
29 x 40 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
29 x 40 cm.
Ej examinerad ur ram.
600