GEORG HULT. Motiv från Oskarshamn, blyertsteckning, signerad, och daterad 1969.

451383. GEORG HULT. Motiv från Oskarshamn, blyertsteckning, signerad, och daterad 1969.

29 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

29 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 600