URMAKERIVERKTYG, tillbehör samt reservdelar.

451340. URMAKERIVERKTYG, tillbehör samt reservdelar.

Bland annat:
Gravyrstock Bergeon 5977
Boettöppnare Bergeon i träask.
Diverse filar.
Sliptillsats för gångpartier Bergeon 6585
Renata mätinstrument
Torkfläkt, äldre, Ventilette.

Slitage, skador, ej funktionstestade maskiner.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bland annat:
Gravyrstock Bergeon 5977
Diverse filar.
Renata mätinstrument
Torkfläkt, äldre, Ventilette.

Antal besök: 2 561