451340. URMAKERIVERKTYG, tillbehör samt reservdelar.
Bland annat:
Gravyrstock Bergeon 5977
Boettöppnare Bergeon i träask.
Diverse filar.
Sliptillsats för gångpartier Bergeon 6585
Renata mätinstrument
Torkfläkt, äldre, Ventilette.
Slitage, skador, ej funktionstestade maskiner.