GLASFLASKOR, 11 st, 1900-tal.

GLASFLASKOR, 11 st, 1900-tal.
451317. GLASFLASKOR, 11 st, 1900-tal.

I grön, ljusblå, brun samt klar glasmassa. 6 st med porslinskork.
Höjd 18 - 43 cm.

Bruksslitage, i behov av rengöring, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18 - 43 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 515