SERVERINGSBESTICK/KAKSPADE, silver, C O Persson, Haparanda, 1984.

451306. SERVERINGSBESTICK/KAKSPADE, silver, C O Persson, Haparanda, 1984.

Samiskt motiv.
Längd ca 17 cm.
Vikt ca 60 gram.

Mindre bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Samiskt motiv.
Längd ca 17 cm.
Vikt ca 60 gram.

Mindre bruksslitage, repor.

Antal besök: 495