SMYCKEN, 5 delar, delvis brons, 1900-tal.

451238. SMYCKEN, 5 delar, delvis brons, 1900-tal.

Set med hänge och 1 par örhängen, tenn, märkt AFFA ALEX.
3 hängen med kedjor, delvis brons troligen Finland.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 470